CONNECT WITH US   


کد خبر: 9988    تاریخ خبر: 1396/7/13 « بازگشت


خودروی برقی BYD جزء پرفروش‌ترین‌ها

اتونیوز: نزدیک به 103 هزار خودرو برقی و هیبرید در ماه آگوست میلادی در جهان به فروش رسیده تا رکورد فروش جدیدی از خودروهای دوستدار محیط زیست به ثبت برسد.

خودروی برقی BYD جزء پرفروش‌ترین‌ها

به گزارش

اتونیوز،

  خودروهای برقی با اقبال جهانی مواجه شده‌اند و میزان فروش آنها  رفته رفته رو به صعود است تا جایی که در ماه آگوست نزدیک به 103 هزار دستگاه خودرو برقی و هیبرید در جهان به فروش رسید و از این حیث رکورد فروش این سبک خودروها شکسته شد. همچنین فروش سالیانه خودروهای هیبرید و برقی نسبت به سال گذشته رشد 47 درصدی و رقم فروش 651 هزار دستگاهی را برجای گذاشته است.

 
رکورد جهانی فروش خودروهای برقی شکست/ خودروی برقی BYD جزء پرفروش‌ترین‌ها

 

فروش خودروهای برقی و هیبرید در ماه آگوست در مقایسه با ماه گذشته آن رشد 64 درصدی را نشان می دهد و بایستی منتظر آمار ماه سپتامبر و رشد مجدد آن باشیم چرا که این خودروها بیش از هر زمان دیگری در مرکز توجه مردم جهان قرار گرفته‌اند.

در 8 ماهه نخست امسال مدل تویوتا پریوس با ثبت رقم فروش 35 هزار دستگاه، محبوب‌ترین خودروی هیبریدی حال حاضر جهان به حساب می‌آید. از دیگر خودروهای پرفروش باید به مدل BYD Song PHEV که تنها پنج ماه از عرضه آن می‌گذرد اشاره کرد چرا که در حال حاضر جزء 10 خودرو پرفروش در میان هیبریدها و تمام برقی‌ها به حساب می‌آید.
 
رکورد جهانی فروش خودروهای برقی شکست/ خودروی برقی BYD جزء پرفروش‌ترین‌ها

 

تا پایان ماه آگوست میلادی شرکت تسلا با رقم فروش 59 هزار دستگاه خودرو برقی صدر نشین است و ب ام و با رقم فروش 55 هزار و 683 دستگاه خودرو در  تعقیب تسلاست. شرکت  BYD نیز تنها با فروش 2 هزار دستگاه کمتر از ب ام و در رده سوم قرار دارد.

کارشناسان رقابت اصلی برای کسب عنوان پرفروش ترین شرکت در زمینه فروش خودروهای هیبرید و برقی را میان شرکت‌های تسلا و BYD می‌دانند و بایستی منتظر ماند و دید کدام‌ یک بر سکوی نخست فروش خودروهای برقی و هیبرید سال 2017 می‌ایستند.نظرات و پیشنهادات
  • لطفا از نوشتن نظرات به صورت فینگلیش (حروف لاتین) خودداری کنید.
  • "اتونیوز" به دلایل اخلاقی از انتشار نظراتی که دارای توهین یا افترا به شخصیت های حقیقی یا حقوقی باشد، معذور است.
  • تلاش ما بر این است، انتشار نظرات مخاطبین ارجمند در سریعترین زمان ممکن انجام شود، لذا برای نمایش نظراتتان شکیبا باشید.

نام شما: *
ایمیل: *
نظر: