CONNECT WITH US   


کد خبر: 9810    تاریخ خبر: 1396/5/11 « بازگشت


تیبا دوستاره شد

اتونیوز: براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( ISQI) در خصوص ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل، تیبا از محصولات گروه خودروسازی سایپا موفق به دریافت دو ستاره کیفی شده است.

تیبا دوستاره شد

به گزارش اتونیوز، در جدیدترین ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مربوط به تیرماه 96 در بین خودروهای ساخت داخل و در رده  قیمتی پایین تر از 25 میلیون تومان، تیبای سایپا دو ستاره کیفی را کسب نموده و با افزایش کیفیت از یک ستاره به دو ستاره کیفی ارتقا یافت.

براساس این گزارش تیبا اولین محصول ملی گروه خودروسازی سایپا است که توانست در تیرماه امسال نسبت به ماه های قبل با انجام فعالیت های کیفی در  فرایند تولید و نظارت بر افزایش کیفیت قطعات ازسوی واحدهای ذی ربط در سایپا، از رشد کیفی خوبی برخوردار شود.

گفتنی است در این ارزشیابی صورت گرفته ، محصولات دیگر گروه خودروسازی سایپا در بخش خودروهای گروه سبک و سواری مانند کیاسراتو در رده قیمتی 75 میلیون تا یکصد میلیون تومان، رنوساندرو و پارس تندر از محصولات پارس خودرو در رده قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان، با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولید داخل را در تیرماه سال جاری به خود اختصاص دادند.

همچنین در بخش خودروهای گروه سنگین، کشنده های ولوو FH460  و FH500 از محصولات سایپادیزل همانند ماه های گذشته با دریافت 4 ستاره کیفی به عنوان باکیفیت ترین خودروهای تجاری ساخت داخل معرفی شده اند. نظرات و پیشنهادات
  • لطفا از نوشتن نظرات به صورت فینگلیش (حروف لاتین) خودداری کنید.
  • "اتونیوز" به دلایل اخلاقی از انتشار نظراتی که دارای توهین یا افترا به شخصیت های حقیقی یا حقوقی باشد، معذور است.
  • تلاش ما بر این است، انتشار نظرات مخاطبین ارجمند در سریعترین زمان ممکن انجام شود، لذا برای نمایش نظراتتان شکیبا باشید.

نام شما: *
ایمیل: *
نظر: