CONNECT WITH US   


کد خبر: 9819    تاریخ خبر: 1396/5/16 « بازگشت


سورپرایز بزرگ مرسدس برای پبل بیچ

اتونیوز: مرسدس در حال استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام برای نشان دادن تیزرهایی از خودروی نمایشی مرموز جدیدی است که اواخر ماه جاری در رویداد پبل بیچ رونمایی خواهد شد.

سورپرایز بزرگ مرسدس برای پبل بیچ

به گزارش

اتونیوز،

در کلیپ کوتاهی که در زیندل فینگن آلمان و مرکز طراحی پیشرفته کمپانی تصویربرداری شده، گوردون واگنر و دو نفر از همکاران او سخنانی کوتاه درباره نمادی جدید برای برند ایراد می‌کنند اما هیچ جزئیات قابل‌توجهی فاش نمی‌شود.


ما فقط می‌دانیم که این خودرو زیبا خواهد بود و نسبت به کانسپت IAA نشان داده شده در یکی از اسکچ ها کاملاً متفاوت خواهد بود؛ اما اگر خودروی نمایشی موردبحث شبیه کانسپت IAA نخواهد بود پس چرا آن‌ها این اسکچ را دارند؟ به هر حال ما همچنین پیش‌نمایشی از طراحی رینگ را داریم اما جالب‌توجه‌ترین بخش این ویدئو زمانی است که دوربین به‌سوی اسکچی می‌رود که سمت راست میز قرار دارد.


به نظر می‌رسد این یک کوپه قرمز داغ با خط سقف بسیار خمیده باشد و از رینگ‌های بسیار بزرگ شبیه به اکثر اسکچ ها استفاده کند. اورهنگ های جلو و عقب بسیار کوتاه هستند و به نظر می‌رسد کاپوت نیز پف کرده است. این اسکچ باعث می‌شود به یاد کانسپت مرسدس-مایباخ 6 معرفی شده در پبل بیچ سال پیش بیفتیم.


البته این کوپه جدید بطور قابل‌توجهی کوچک‌تر بوده و کاپوت کوتاه‌تری دارد. این خودرو بیشتر به نمونه‌ای اسپورت می‌خورد تا کانسپت مایباخ بنابراین شاید به عنوان یک مدل AMG معرفی شود. از آنجایی که مرسدس به وضوح آن را یک خودروی نمایشی می‌نامد، بنابراین برنامه‌ای برای تولید آن وجود نخواهد داشت. کانسپت چهار درب GT که در نمایشگاه ژنو معرفی شد نیز رنگ قرمز و خط سقف مشابهی داشت بنابراین احتمال دارد ارتباطی بین این دو خودرو وجود داشته باشد.

برای دیدن این خودرو نیازی به انتظار زیاد نیست زیرا در چند هفته پیش رو شاهد حضور آن در پبل بیچ خواهیم بود.نظرات و پیشنهادات
  • لطفا از نوشتن نظرات به صورت فینگلیش (حروف لاتین) خودداری کنید.
  • "اتونیوز" به دلایل اخلاقی از انتشار نظراتی که دارای توهین یا افترا به شخصیت های حقیقی یا حقوقی باشد، معذور است.
  • تلاش ما بر این است، انتشار نظرات مخاطبین ارجمند در سریعترین زمان ممکن انجام شود، لذا برای نمایش نظراتتان شکیبا باشید.

نام شما: *
ایمیل: *
نظر: